• Tekrar Merhaba!

  Posted 25 Mart 2015 By alerjiyletanistim.com in Stefan Oğuzhanın Günlüğü With | No Comments Tekrar Merhaba!

  Herkese tekrar Merhaba,

  Uzun bir sure yazmaya ara vermek zorunda kaldim. İkinci bebegimizin hayatimiza supriz bir şekilde girisi evde başka bir havaya soktu bizleri. Mutluyuz. Özellikle de ağabey rolunu inanilmaz benimseyen oglum Stefan Oguzhan.

  Yorucu bir hamilelik gecirdim. Bol bol kustum. Annem ” Sana hamile kaldığımda doğurana kadar aynı sorunu yaşadım” dedi. Umarım kızım bana benzemez :) … Uzun bir sure sonra yeniden bebek sahibi olmak tarifsiz güzel bir duygu. Oğlumun kardeşine sevgisi ve dikkati, ilgisi keyif verici.

  Bu taraf işin en güzel tarafları. Gelelim önemli “alerjik mi” kısmana. Şimdilik belirti yok. Çok şükür iyi gidiyor. Kızım 9 aylık. Oğlumuz bu aylarda şiddetli kusmalar, ya ishal ya kabız, benzin kokusuna benzer kakası, vücüdundaki isilik denilen kabarcıklar vs… Şimdilik bebeğimizde böyle belirtiler yok. Bu da şimdilik varsa bile hafif derece olabilir işaretini vermektedir. Umarim hic yoktur.

  Sizlerden cok e-posta aldım. Beni merak edip yazanlara buradan tesekkurlerimi sunuyorum. Bu gunden itibaren artık sitemde tekrar hareketlilige “merhaba” diyorum.

  Saglıklı yarınlara…

  • delicious
  • digg
  • reddit

Yorum yazın

*


Henüz yorum yok. İlk siz olun!

Copyright 2010 Alerjiyletanistim.com. All Rights Reserved