• Bebek Doğar Doğmaz…

  Posted 18 Nisan 2014 By alerjiyletanistim.com in Stefan Oğuzhanın Günlüğü With | No Comments

  Uzun bir aradan sonra tekrar yazmak çok güzel. İkinci hamileliğim ve onun beraber 7. ayına kadar devam şiddetli mide bulantıları beni bu gezegenden kopardı. Bebeğimiz çok sağlıklı bu da mide bulantılarımı hafifletiyor (demek isterdim ama nafile) dayanılmaz yapmıyor. Siteme de uzun zamandır bakamıyorum. Ama şu sıralar daha iyiyim ve ilk işim hemen bakmak oldu.

  İkinci hamileliğimizde doktorumuza hemen sorduğum elbette bebeğimiz alerjik bir bebek mi?… Elbette şu an net bir şey söylemek mümkün değil. Fakat oğlum Oğuzhan grip olunca Acıbadem Hast. (her ne kadar bu hastaneye çok ısınamadıysam da) dokturumuza götürdük. Doktorumuz ayrılmış. Onun yerine Uzman Dr. Anış Yeşildağ gelmiş. Bizim şansımıza mı diyelim artık o kadar alerji konusunda bilgili ve çok itinayla yaklaşan bir doktor. Sohbet sohbeti açınca bana çok iyi bir doktor olduğunu söylediği alerji uzmanı arkadaşından bahsetti. Önümüzdeki hafta oraya gideceğiz. Gelişmelerden haberdar ederim.

  Bu arada Dr. Anıl bey “bebeğimiz doğar doğmaz, bebeğin kordonunun havayla çok temas etmeden şırıngayla kan çekilip, alerji olup olmadığı araştırılsın” dedi. Bu bizim için çok önemli bir gelişme. Almanyada da buna benzer bir uygulama var.

  Ayrıca Dr. Anıl beyin çok iyi, kaliteli ve bilgi dolu harika bir sitesi var. Bilgilendireceğim.

  Sağlıklı yarınlara…

  • delicious
  • digg
  • reddit

Yorum yazın

*


Henüz yorum yok. İlk siz olun!

Copyright 2010 Alerjiyletanistim.com. All Rights Reserved