• Oh Ne İyi Etmişim!

  Posted 26 Ağustos 2013 By alerjiyletanistim.com in Stefan Oğuzhanın Günlüğü With | 1 Comment Oh Ne İyi Etmişim!

  Oğlum, hayat tecrübem, evimin güneşi… Bize yeni bir kişilik edindirdi. Evlat sevgisi tarifsiz. Onunla yeniden büyüyorsunuz bazen de çocukluğunuza geri dönüyorsunuz. Büyükannesiyle saatlerce evden uzaklaşıp, gezintiye çkıkınca evin nasıl sessizleştiğini hissediyoruz. Evimizin minik gürültücüsü. Sevimli kuşu. İki yıl önce ” minik kuzum ” diye sevdiğimde dönüp hışımla ” sen bana hayvan mı demek istedin ” demez mi? Gözlerimi kocaman açıp ” Olur mu hiç kuzucuklar çok sevimlidir, sevgi tabiri gibi bir şey ” dedim. O da ” Olmaz ben Oğuzhanım öyle sev beni ” dedi. Allah Allah zamane çocukları bu herhalde!!…

  Uyurken ayrı güzel, gülerken ayrı güzel, ağlarken başka güzel. Ne güzel de güzel işte. Ne iyi etmişim de seni doğurmuşum. Hınzır ya bizimki bazen söz dinlemeyip saçlarımı havaya kaldırıp, gözlerim fincan şekline büründüğünde kızmamam için hemen ” bu gün çok tatlı görünüyorsun ufacığım ” diye politik davranmaz mı! Ama işe de yarıyor, hemen gülmeye başlıyorum.

  Çocuklar cennet meyvası. Onların aşı da , ilacı da sevgi. Bazen çok fazla öptüğümde ” off öpme artık ” diyor. O zaman da ” Ben seni öpmek için doğurdum şekerim ” diyorum.

  Tanrı herkesin evladına sağlık sıhhat versin. Huzur versin…

  Sağlıklı yarınlara…

  • delicious
  • digg
  • reddit

Yorum yazın

*


(1) Yorum

Cevapla
Feride » 29. Eyl, 2013

Çok tatlı bir annesiniz.

Copyright 2010 Alerjiyletanistim.com. All Rights Reserved