• Hastalıktan Değil, Bozuk Moralden Korkun!…

  Posted 26 Mart 2013 By alerjiyletanistim.com in Stefan Oğuzhanın Günlüğü With | No Comments Hastalıktan Değil, Bozuk Moralden Korkun!…

  Anneliğe bulaştığımdan beri, bizim küçük adam hayatımızın en güzel ürünü oldu. Dolu dolu altı yaşında artık. Kıyafetlerini kendi beğenir oldu. Saçlarını isteğine göre tarar oldu. Bağımsızlığını ilan etme çabalarında ama ho ho orada ” Dur ” dedik… Yediği hormonlu yiyeceklerden mi nedir fazlaca hızlı gelişmeye başladı. Hem duygusal hem fiziksel.

  Annelik yorucu ama değer vallahi. Ben ve eşim çocuğumuza şartsız sevgi vermeye kararlıyız, o yolda da devam ediyoruz. Çocuğun ruhunun en önemli besini sevgidir. Saf, tertemiz ruhlarına serpiştirdiğimiz manevi güzelliklerimiz ileride sağlıklı ruh halleriyle topluma kazandırmak demek bana göre. Alerjiyle yaşarken gördük ki ailenin morali, çocuğumuza en tesirli ilac. Hızla, nefes almadan koşuşturduğumuz hayatımızda çocuklarımızı, ailelerimize daha fazla zaman ayırmamayı unutmamak gerekli. Hayatın en önemli anlamı onlar çünkü.

  Alerjiyle yaşayan ailelere tavsiyem, hastalıktan değil moralsizlikten korkmaları…

  Sağlıklı yarınlara…

  • delicious
  • digg
  • reddit

Yorum yazın

*


Henüz yorum yok. İlk siz olun!

Copyright 2010 Alerjiyletanistim.com. All Rights Reserved