• Bir grip ki nasıl!

  Posted 10 Nisan 2012 By alerjiyletanistim.com in Stefan Oğuzhanın Günlüğü With | No Comments

  Oğlum yuvadan aldığı grip mikrobuyla kelimenin tam anlamıyla perişan oldu. 7 gün düşmeyen bir ateş. 41′e kadar çıktı. Sonradan öğrendik ki salgın olan “paçavra gribi” bir çok çocuğu perişan etmiş. Hastanede aynı gün 900 çocuk getirmişler. Oğlum hastanede yattığı sürece aldığı serum ve antibiotik sayesinde kendine geldi. Ondan da eşime geçti. O da perişan oldu hastaneye yatırıp serum verdiler. Ben herkül anne ufak atlattım. Galiba anneliğin vermiş olduğu tuhaf bir dayanma gücü beni ayakta tuttu. Hasta olmaktan tek şu nedenle korkarım “çocuğuma kim bakacak”… İşte bu nedenle bir şekilde dayanma gücüm oluyor.

  Şu an minik adam ve babamız büyük adam iyi. Fakat hoşgeldin alerji mevsimi. Hoşgeldin ilkbahar. Mart,Nisan, Mayıs ayları alerji hastaları için kabus. Sağolsun hemen kendini gösterdi. 3 gündür oğlumun koltuk altları kabardı. Geceleri çocuğumu uyutmuyor. Bir sürü krem sürüyorum banamısın demiyor alçak kabarcıklar.

  Her şeye rağmen beterin beteri var diyerek moralimizi en yüksekte tutmaya devam edip, bol gülümsüyoruz. Hayat gelip geçici bu nedenle üzüleceğimiz sebepleri süzgecimizden geçirmeliyiz.

  Sağlıklı yarınlara…

  • delicious
  • digg
  • reddit

Yorum yazın

*


Henüz yorum yok. İlk siz olun!

Copyright 2010 Alerjiyletanistim.com. All Rights Reserved