• İnorganik Yaşamda, Organik İnsan Olmak!

  Posted 08 Şubat 2012 By alerjiyletanistim.com in Stefan Oğuzhanın Günlüğü With | 2 Comments

  Zaman zaman saçlarınız havada dolaştığınız oldu mu hic? Benim olur.

  Hayat dediğim trenin hızını 39 yaşıma geldiğimde anladım. Zaman akıp gidiyor. Gençlik yıllarımda her mevsim bahardı benim için. Şimdi her mevsimi yaşıyorum. Yapı gereği pek yerimde duramayan ben, oğlumun hayatımıza girişiyle hiç oturmaz oldum. Oğlum benim vitaminim. Onu öpüp kokladığımda, bu yorucu tempoyu unutuyor, sevgisinin sarhoşluğu tüm ruhumu sarıyor. Bu güzel ve mutlu tarafıdır saçlarımın. Parlar, pırıl pırıl :)

  Bir de saçlarım havada olan halim var. İş, ev, çocuk, ben, biz sorumlulukları VE yaşamdaki tuhaf, anlaşılmayan insanlar hepsi bir araya gelince saçlarım havada dolaşır olurum zaman zaman. Tuhaf insanlar değince; Bence gelip geçici olduğumuz bu sevgili hayatı zora sokan biz insanlarız. Hırslar, egolar, kompleksler, kötü karekterler nasıl da kurutur yaşamı görmeyiz. Ya da görmek istemeyiz. Çoğumuz bol süslü, havalı cümleler, davranışlar sergileriz ama hepsi fos. Rol.

  İyi düşünürsün salak olursun!. Akıllı davranırsın tehlikeli olursun!. Dürüst olursun güvenilmez olursun!. Olayım!. Oğlumun çok neşelendiğinde yaptığı davranış vardır “hohohoooy” deyip güler… Evet hohohoooy. Ne mutlu böyle insanlara.

  İnorganik yaşamda, organik insan kalabilmek her babayiğidin harcı değil bilesiniz!

  Keşke hayat denilen değirmen, hep sevgi üretse!

  Sağlıklı günlere…

  • delicious
  • digg
  • reddit

Yorum yazın

*


(2) Yorum

Cevapla
Burak » 20. Şub, 2012

Süper bir yazı. Kaleminize sağlık…

Cevapla
Pelin » 08. Şub, 2012

Doğru söze ne denilir. Harika yazmisiniz.

Copyright 2010 Alerjiyletanistim.com. All Rights Reserved