• Tezcan Çayoğlu’na Teşekkürler!

  Posted 20 Kasım 2011 By alerjiyletanistim.com in Stefan Oğuzhanın Günlüğü With | 3 Comments

  Yaşadığımız çevreye gösterdiğimiz tepkiler, yaklaşımlar, kullandığımız sözcükler, hatta mimiklerimiz vs. karekterlerimizi yansıtır. Bazen tanımlamalar için şu kelimeleri bile kullanırız ” duyarlı-duyarsız, sinir biri, kötü, iyi, dürüst vs. vs.” gider. Fakat ne hikmet ilahiyse asla kendimizin eksik yanlarını görmeyiz. Görenlerde azınlıktadır zaten.

  Karşılaşılan sorunlara ve bu sorunlardan cesaret alıp iyi şeyler yapmaya, çözümler üretmeye çalışanlara kimisi umursamaz yaklaşır, kimisi sadece dinler “vah vah” der, kimisi “bir şey yapmalıyız” der, kimisi ne ilginçtir ki hasetlik, kıskançlık duyar.

  İşte “bir şey yapmalıyız” diyen kardeşim Tezcan Çayoğlu. Desteğini asla esirgemez. Rivayete göre bebekliğinde ilk sözcüğü “toplumuz, birlik olmalıyız, gazete okumak istiyorum” olmuş. Eşimin “Time dergisi” diye adlandırdığı dostumuz Tezcan ve güzel eşi çocukluk arkadaşlarım, kıymetli dostlarım. Sitemin kurulduğu günden beri yanımdasınız. Sağolasınız, varolasınız.

  Diğer dostlarımı da teşekkürlerimi sunuyorum… İyi ki varsınız.

  • delicious
  • digg
  • reddit

Yorum yazın

*


(3) Yorum

Cevapla
Sevgi » 24. Kas, 2011

Cocugumun hastalginda ailemin ve dostlarim hep yanimda. Bilirim bu duyguyu Birgul hanim. Cok onemli bir konuya deginmissiniz. insan hastalikta yaninda bir es dost arar. iste o gunlerde yanimda olan herkes benim icin cok kiymetllidir. Ne guzel vurgulamissiniz. Yazdiginiz yazilari devamli takip ediyorum. Kitap yazmayi hic dusundunuzmu?

Gecmis olsun hepimize. Allah yavrularimizi korusun Canabi Hak.

Cevapla
Altan » 22. Kas, 2011

Birgül hanım toplum hakketten bozulma eylemi içinde. Dostluk yok az, düşmanlık, kıskançlık daha birsuru sey bol. İyide cocugumaza columuza ogreteceklerimiz ne olacak para para mi . Eline kalemine saglik cok guzel yazmissin.

Site cok guzel cok bilgili elinize saglik.

gecmis olsun hepimize.

Cevapla
TEZCAN ÇAYOĞLU » 22. Kas, 2011

Sevgili Birgül canım arkadaşım , sevgili dostum.Övgü dolu sözlerine içtenlikle teşekkür ediyorum.Burada esas çaba gösteren başarı gösteren senin azmin.Bizler sadece bu uğraşlarında bir nebze olsun yol arkadaşı , gönül dostu olmaya çalışıyoruz.Yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize.

Toplumuzda her geçen gün yitip giden değerlerin yanında senin gibi duyarlı insanların olduğunu da görmek ne mutlu bize.Azmin ve iradenin sembolü Birgül e kucak dolusu sevgiler , övgü dolu sözleri için teşekkürler.İyi ki varsın.İyi ki arkadaşımsın

Copyright 2010 Alerjiyletanistim.com. All Rights Reserved