• Göz damlası korkusu!

  Posted 29 Ocak 2011 By alerjiyletanistim.com in Stefan Oğuzhanın Günlüğü With | No Comments

  Oğlum her nedense alerji ilaçlarının tadına bayılır. İlacını verirken, yüzündeki o afacan gülümsemeyi görünce ” Oğuzhancığım ilaçlar bizi iyileştirmek için yapılmış fakat diliyorum ileri ki yaşlarında hiç kullanma ihtiyacın olmasın” … Bizim ki kurnaz. Ne zaman ilacını versem sahte bir üzüntü ile ” anneciğim büyüyünce hiç ilaç içmemeyi ben de istiyoyum” diyor. Diyor ama bir taraftan da gözler fıldır fıldır yerinde durmuyor bir an önce vereyim diye.

  Tek korkusu ya da stres çektiği ilacı alerjik göz damlası. Göz damlası kullanmak zorunda kaldığım zamanlar strese giriyor. Gözlerini asla açamıyor. Başlıyor gülmeye. Ama sinirsel bir gülme çünkü arkasından başlıyor “dökme lütfen dökme” diye söylenmeye. Ben de zorla damlatmıyorum. Önce eline damlatıyorum rahatlayıp görsün su gibi bir şey olduğunu, sonra anlatıyorum bu ilacı damlatmazsam neler olabileceğini.

  Evet artık zor da olsa damlatmama izin veriyor. Ne yalan söyleyeyim ben de hiç sevmem göz damlalarını. Gözlerim çok kurur benim. Doktor bana göz yaşı damlası verdiğinde kemdime kaç kez başarısız damlatmışımdır. Bende de stres yaratır :)

  Oğluma hak vermiyor değilim ama ne yapalım :)

  Sağlıklı yarınlara…

  • delicious
  • digg
  • reddit

Yorum yazın

*


Henüz yorum yok. İlk siz olun!

Copyright 2010 Alerjiyletanistim.com. All Rights Reserved